Empresa

Els inicis del despatx daten de 1893, on generació rere generació, FINQUES LASAUCA, antigament Finques Gibert, oferia els serveis de procuradoria i d'administracio de finques a la ciutat de Figueres i pobles propers de la comarca de l’Alt Empordà.

Actualment, FINQUES LASAUCA és una agència immobiliària regentada i dirigida per David Garcia, Advocat, Gestor Administratiu, Administrador de Finques i Agent de la Propietat Immobiliaria (API), formada per un ampli equip de professionals en matèria immobiliària i jurídica que dóna suport a les necessitats dels nostres clients.

FINQUES LASAUCA es caracteritza per els serveis integrals en matèria immobiliària oferint, a través del nostre equip, serveis personalitzats i exclusius amb la màxima transparència. La divisió en departaments (facturació i comptabilitat, control de morositat, departament d’averies, incidències i sinistres, departament de gestió, departament comercial, departament legal i departament financer) permet donar uns serveis especialitzats, eficients i efectius als nostres clients.


Agents immobiliàris, administradors, advocats i gestor

Equip

El nostre equip de professionals format per comercials, administratius, advocats, gestors i economistes li donarà un assessorament adequat a la seva consulta. La total integració dels nostres departaments (comercial de lloguers i ventes, departament de comunitats, administratiu comptable, jurídic, tècnic...) permet oferir un assessorament integral en el camp immobiliari ajustat a les necessitats de cada client.


Administrativa Immobiliària

Sonia Peinado

sonia@finqueslasauca.com

Administrativa Immobiliària

gestio@finqueslasauca.com

Comercial immobiliari

Laura Cobo

info@finqueslasauca.com


Advocat

David Garcia

david@finqueslasauca.com

Advocat

Claudi Serra

claudi@finqueslasauca.com

Administrativa Immobiliària

Mònica Fernandez

juridic@finqueslasauca.com


Administrador de Comunitats de Propietaris

Eloi Dardé

eloi@finqueslasauca.com

Administrador de Comunitats de Propietaris

Cristina Santiago

cristina@finqueslasauca.com


Comercial immobiliari

Míriam Sanchez

comercial@finqueslasauca.com

Comercial immobiliari

finques@finqueslasauca.com